Úvod Jak nakupovat Pro Slovensko Osobní odběr Pište na

Kamenná prodejna

VELEŇ (Praha východ)
Ke Mlýnu 8
(nyní v rekonstrukci,
odběr možný po dohodě)
Najdete nás na mapy.cz

Výdejní místa

Uloženka.cz
Praha 4x
Brno 2x
Ostrava
Hr.Králové
Olomouc
Plzeň
Č.Budějovice
Ústí nad Labem
Zlín
Bratislava

Nad 2´500,-CZK

doprava

Partneři


Kontakt

Po-Pá: 10:00 - 18:00
objednávky telefonem
male608 667 778

AKTUÁLNÍ KATALOGY

LIMITED EDITION

AKTUALITY

Najdete nás na:

Novinky Peg Pérego


Nacházíte se v oddělení: Kombinace 2v1, BOOK PLUS buggy >>> strana: 1 z 1

BOOK 51 S MODULAR ELITE Fiat 500


Naše cena: 17 580,- CZK

Expedice: IHNED

SPECIÁLNÍ EDICE. Kombinace hlubokého kočárku a autosedačky na podvozku BOOK PLUS 51 S Peg Pérego. Korba NAVETTA ELITE je určená cca do 6. měsíce věku dítěte. Autosedačka PRIMO VIAGGIO SL jistí dítě do 13kg hmotnosti, tedy cca 1 rok. V ceně setu je i závěsná taška BORSA s přebalovací podložkou.

Více zde

BOOK PLUS S SET MODULAR POP UP Onyx


Naše cena: 16 680,- CZK

Expedice: IHNED

POP UP Peg Pérego. Skladný, úžasně lehký kočárek pro novorozence. Podvozek BOOK PLUS S s dálkovým ovládáním aretace předních kol. Set obsahuje korbu NAVETTA POP UP, vítěznou autosedačku PRIMO VIAGGIO SL a tašku BORSA s přebalovací podložkou. Barva ONYX.

Více zde

BOOK S 51 WHITE MODULAR XL Geo Black


Naše cena: 14 880,- CZK

Expedice: IHNED

SET MODULAR v barvě GEO BLACK, s podvozkem BOOK 51 SOFT RIDE v barvě WHITE s vodícím madlem v umělé kůži. Novorozenecký Set modular obsahuje hlubokou korbu NAVETTA XL, v testech vítěznou autosedačku PRIMO VIAGGIO SL a tašku BORSA s přebalovací podložkou.

Více zde

BOOK S JET MODULAR XL Geo Black


Naše cena: 14 880,- CZK

Expedice: IHNED

SET MODULAR v barvě GEO BLACK, s podvozkem BOOK SOFT RIDE v barvě JET s vodícím madlem v umělé kůži. Novorozenecký Set modular obsahuje hlubokou korbu NAVETTA XL, v testech vítěznou autosedačku PRIMO VIAGGIO SL a tašku BORSA s přebalovací podložkou.

Více zde

BOOK S WHITE MODULAR XL Geo Black


Naše cena: 14 880,- CZK

Expedice: IHNED

SET MODULAR v barvě GEO BLACK, s podvozkem BOOK SOFT RIDE v barvě WHITE s vodícím madlem v umělé kůži. Novorozenecký Set modular obsahuje hlubokou korbu NAVETTA XL, v testech vítěznou autosedačku PRIMO VIAGGIO SL a tašku BORSA s přebalovací podložkou.

Více zde

BOOK PLUS MODULAR XL Mod Bluette

Akce Výprodej
Naše cena: 12 890,- CZK
Původní cena: 13 080,- CZK

Expedice: IHNED

Cenově výhodný základní novorozenecký set se skládá z podvozku BOOK PLUS, hluboké korby NAVETTA XL a vynikající autosedačky PRIMO VIAGGIO SL, s výbornými výsledky evropských testů bezpečnosti (ADAC). Jako bonus k tomuto kompletu dodáváme závěsnou tašku BORSA s přebalovací podložkou.

Více zde

BOOK S 51 MODULAR ELITE Luxe Opal


Naše cena: 16 680,- CZK

Expedice: 25. září

Základní set pro novorozence Peg Pérego. Skladný, úžasně lehký kočárek pro novorozence. Podvozek BOOK PLUS S s dálkovým ovládáním aretace předních kol. Set obsahuje korbu NAVETTA ELITE, vítěznou autosedačku PRIMO VIAGGIO SL a tašku BORSA s přebalovací podložkou...

Více zde

BOOK S JET MODULAR ELITE Luxe Opal


Naše cena: 16 680,- CZK

Expedice: 25. září

SET MODULAR v barvě LUXE OPAL, s podvozkem BOOK SOFT v barvě JET s vodícím madlem v umělé kůži. Novorozenecký set. Set modular obsahuje hlubokou korbu NAVETTA ELITE, v testech vítěznou autosedačku PRIMO VIAGGIO SL a tašku BORSA s přebalovací podložkou.

Více zde

BOOK S WHITE MODULAR ELITE Luxe Opal


Naše cena: 16 680,- CZK

Expedice: 25. září

SET MODULAR v barvě LUXE OPAL, s podvozkem BOOK SOFT v barvě WHITE s vodícím madlem v umělé kůži. Novorozenecký set. Set modular obsahuje hlubokou korbu NAVETTA ELITE, v testech vítěznou autosedačku PRIMO VIAGGIO SL a tašku BORSA s přebalovací podložkou.

Více zde
Nacházíte se v oddělení: Kombinace 2v1, BOOK PLUS buggy - strana: 1 z 1

 2004-2018 Peg Perego - Baby generatorem WebGen.cz
Mapa webu