Úvod Jak nakupovat Pro Slovensko Osobní odběr Pište na

Kamenná prodejna

VELEŇ (Praha východ)
Ke Mlýnu 8
(nyní v rekonstrukci,
odběr možný po dohodě)
Najdete nás na mapy.cz

Výdejní místa

Uloženka.cz
Praha 4x
Brno 2x
Ostrava
Hr.Králové
Olomouc
Plzeň
Č.Budějovice
Ústí nad Labem
Zlín
Bratislava

Nad 2´500,-CZK

doprava

Partneři


Kontakt

Po-Pá: 10:00 - 18:00
objednávky telefonem
male608 667 778

AKTUÁLNÍ KATALOGY

LIMITED EDITION

AKTUALITY

Najdete nás na:

Novinky Peg Pérego


Nacházíte se v oddělení: Hluboké kočárky >>> strana: 1 z 1

kočárek CULLA AUTO Crystal CHROM

Akce Výprodej
Naše cena: 14 550,- CZK
Původní cena: 15 780,- CZK

Expedice: IHNED

Hluboký kočárek CULLA s taškou na vodící madlo BORSA v barvě CRYSTAL je vybavená vzdušným, letním potahem pro teplé období či doma, pro chladné období stačí zateplit potahem zimním. Exklusivní potah dodává kočárku vysokou eleganci. Korba je homologována pro převoz v automobilu za použití kotvícího Kit setu. Houpací podvozek CLASSIC CHROM je na kolech o průměru 30cm.

Více zde

kočárek CULLA AUTO ELITE Luxe Beige, VELO CR


Naše cena: 16 480,- CZK

Expedice: IHNED

Klasický, hluboký kočárek CULLA AUTO ELITE s taškou na vodící madlo BORSA v barvě LUXE BEIGE, je vybavená vzdušným, letním potahem pro teplé období či doma, pro chladné období stačí zateplit potahem zimním. Exklusivní potah dodává kočárku vysokou eleganci. Korba je homologována pro převoz v automobilu za použití kotvícího KIT SETu, který je součástí. Houpací podvozek CLASSIC VELO CHROM je na nafukovacích kolech o průměru 30cm.

Více zde

kočárek CULLA AUTO ELITE, GIRO Luxe Beige, VELO CR


Naše cena: 21 670,- CZK

Expedice: IHNED

Klasický, hluboký kočárek CULLA AUTO ELITE, nástavba pro starší SWITCH s taškou na vodící madlo BORSA v barvě LUXE BEIGE, je vybavená vzdušným, letním potahem pro teplé období či doma, pro chladné období stačí zateplit potahem zimním. Exklusivní potah dodává kočárku vysokou eleganci. Korba je homologována pro převoz v automobilu za použití kotvícího KIT SETu, který je součástí. Houpací podvozek CLASSIC VELO CHROM je na nafukovacích kolech o průměru 30cm. Obousměrná nástavba SWITCH lze na podvozku usadit Po i Proti směru jízdy.

Více zde

kočárek CULLA AUTO ELITE Luxe Beige, VELO


Naše cena: 14 880,- CZK

Expedice: IHNED

Klasický, hluboký kočárek CULLA AUTO ELITE s taškou na vodící madlo BORSA v barvě LUXE BEIGE, je vybavená vzdušným, letním potahem pro teplé období či doma, pro chladné období stačí zateplit potahem zimním. Exklusivní potah dodává kočárku vysokou eleganci. Korba je homologována pro převoz v automobilu za použití kotvícího KIT SETu, který je součástí. Houpací podvozek CLASSIC VELO je na nafukovacích kolech o průměru 30cm.

Více zde

kočárek CULLA AUTO ELITE, GIRO Luxe Beige, VELO


Naše cena: 20 070,- CZK

Expedice: IHNED

Klasický, hluboký kočárek CULLA AUTO ELITE, nástavba pro starší SWITCH s taškou na vodící madlo BORSA v barvě LUXE BEIGE, je vybavená vzdušným, letním potahem pro teplé období či doma, pro chladné období stačí zateplit potahem zimním. Exklusivní potah dodává kočárku vysokou eleganci. Korba je homologována pro převoz v automobilu za použití kotvícího KIT SETu, který je součástí. Houpací podvozek CLASSIC VELO je na nafukovacích kolech o průměru 30cm. Obousměrná nástavba SWITCH lze na podvozku usadit Po i Proti směru jízdy.

Více zde
Nacházíte se v oddělení: Hluboké kočárky - strana: 1 z 1

 2004-2018 Peg Perego - Baby generatorem WebGen.cz
Mapa webu