Úvod Jak nakupovat Pro Slovensko Osobní odběr Pište na
Kamenná prodejna
VELEŇ (Praha východ)
Ke Mlýnu 8

Najdete nás na GOOGLE MAPS

objednávky telefonem
608 667 778

Nad 2´500,-CZK

doprava

Partneři


Kontakt

Po-Pá: 10:00 - 18:00
objednávky telefonem
male608 667 778

AKTUÁLNÍ KATALOGY

LIMITED EDITION

AKTUALITY

Najdete nás na:

Novinky Peg Pérego


Nacházíte se v oddělení: Bazárek >>> strana: 1 z 1

bazar autosedačka PRIMO VIAGGIO SL Ardesia


Naše cena: 2 790,- CZK
Původní cena: 4 390,- CZK

Expedice: IHNED

Prodám použitou autosedačku od narození do jednoho roku dítěte (0-13kg), vítěz testu ADAC, ale i jiných spotřebitelských testů. Hmotnost pouhých 3,8kg. Vybavená systémem Gantio Matic, lze usadit do kočárků Peg Pérego bez použití adaptérů. 3 způsoby vázání do automobilu: bez základny, se základnou na pásy BASE BELTED a na základnu s isofixem BASE ISOFIX. Barva ARDESIA.

Více zde

bazar NAVETTA XL Java


Naše cena: 2 800,- CZK
Původní cena: 5 490,- CZK

Expedice: IHNED

Použitá korbička NAVETTA XL v barvě JAVA od společnosti Peg Pérego je ideálním modulem pro jistotu bezpečí i komfortu kojence. Svými rozměry zajišťuje pohodlí do 9.-10. měsíce věku dítěte a zajisté překvapí svou praktičností a technickou dokonalostí.

Více zde

bazar PRIMO VIAGGIO SL Chocolat


Naše cena: 2 790,- CZK
Původní cena: 4 390,- CZK

Expedice: IHNED

Použitá autosedačka od narození do jednoho roku dítěte (0-13kg), vítěz testu ADAC, ale i jiných spotřebitelských testů. Hmotnost pouhých 3,8kg. Vybavená systémem Gantio Matic, lze usadit do kočárků Peg Pérego bez použití adaptérů. 3 způsoby vázání do automobilu: bez základny, se základnou na pásy BASE BELTED a na základnu s isofixem BASE ISOFIX. Barva CHOCOLATE.

Více zde

bazar SET MODULAR XL Versilia


Naše cena: 5 990,- CZK
Původní cena: 9 590,- CZK

Expedice: IHNED

Lehce použitý SET modulů Peg Pérego pro novorozence v barvě VERSILIA. Korba NAVETTA XL a v testech ADAC vítězná autosedačka PRIMO VIAGGIO SL i taška BORSA lze usadit na všechny doporučené podvozky Peg Pérego.

Více zde

bazar BOOK PLUS S MODULAR Fiat 500


Naše cena: 9 990,- CZK
Původní cena: 18 150,- CZK

Expedice: IHNED

Bazárek - SPECIÁLNÍ LIMITOVANÁ EDICE. SET hlubokého kočárku a autosedačky na podvozku BOOK PLUS S Jet Peg Pérego. Korba NAVETTA XL je určená cca do 6. měsíce věku dítěte. Autosedačka PRIMO VIAGGIO SL jistí dítě do 13kg hmotnosti, tedy cca 1 rok. V ceně setu je i závěsná taška BORSA.

Více zde

bazar podvozek DUETTE PIROET


Naše cena: 5 990,- CZK
Původní cena: 6 690,- CZK

Expedice: IHNED

Sourozenecký, resp. podvozek pro dvojčata. Je navržen pro použití modulů PEG PÉREGO, jako např. 2x hluboká korba NAVETTA POP UP, 2x autosedačka PRIMO VIAGGIO SL nebo nástavba SEAT POP UP a jejich vzájemné kombinace. NOVÉ ZBOŽÍ - SLEVA NA VYSTAVENÉ ZBOŽÍ

Více zde

bazar PRIMO VIAGGIO TRI-FIX ASIP Java


Naše cena: 1 490,- CZK
Původní cena: 3 990,- CZK

Expedice: IHNED

Použitá autosedačka PRIMO VIAGGIO TRI-FIX ASIP společnosti Peg Pérego, kategorie 0+ (do 13kg) v barvě JAVA. Zvýšená boční ochrana s 5pozicemi výškového nastavení 5bodovými bezpečnostními pásy. Jako nezbytný doplněk je doporučena základna BASE nabízená nyní i ve verzi ISOFIX. Homologace ECE R44/04

Více zde

bazar SWITCH COMPLETO Avana


Naše cena: 3 990,- CZK
Původní cena: 6 390,- CZK

Expedice: IHNED

Použitá sportovní nástavba Peg Pérego SWITCH v barvě AVANA, ve verzi COMPLETO, tedy včetně originál pláštěnky a nánožníku.VHODNÁ NA VŠECHNY PODVOZKY PEG PÉREGO.

Více zde
Nacházíte se v oddělení: Bazárek - strana: 1 z 1

 2004-2019 Peg Perego - Baby 25th generatorem WebGen.cz
Mapa webu