Úvod Jak nakupovat Pro Slovensko Osobní odběr Pište na Kontakt

Nad 2´500,-CZK

doprava

Partneři


AKTUÁLNÍ KATALOGY

LIMITED EDITION

AKTUALITY

Najdete nás na:

Novinky Peg Pérego


Nacházíte se v oddělení: Bazárek >>> strana: 1 z 1

bazar autosedačka PRIMO VIAGGIO SL Ardesia


Naše cena: 2 790,- CZK
Původní cena: 4 390,- CZK

Expedice: IHNED

Prodám použitou autosedačku od narození do jednoho roku dítěte (0-13kg), vítěz testu ADAC, ale i jiných spotřebitelských testů. Hmotnost pouhých 3,8kg. Vybavená systémem Gantio Matic, lze usadit do kočárků Peg Pérego bez použití adaptérů. 3 způsoby vázání do automobilu: bez základny, se základnou na pásy BASE BELTED a na základnu s isofixem BASE ISOFIX. Barva ARDESIA.

Více zde

bazar NAVETTA XL Java


Naše cena: 2 800,- CZK
Původní cena: 5 490,- CZK

Expedice: IHNED

Použitá korbička NAVETTA XL v barvě JAVA od společnosti Peg Pérego je ideálním modulem pro jistotu bezpečí i komfortu kojence. Svými rozměry zajišťuje pohodlí do 9.-10. měsíce věku dítěte a zajisté překvapí svou praktičností a technickou dokonalostí.

Více zde

bazar PRIMO VIAGGIO TRI-FIX ASIP Java


Naše cena: 1 490,- CZK
Původní cena: 3 990,- CZK

Expedice: IHNED

Použitá autosedačka PRIMO VIAGGIO TRI-FIX ASIP společnosti Peg Pérego, kategorie 0+ (do 13kg) v barvě JAVA. Zvýšená boční ochrana s 5pozicemi výškového nastavení 5bodovými bezpečnostními pásy. Jako nezbytný doplněk je doporučena základna BASE nabízená nyní i ve verzi ISOFIX. Homologace ECE R44/04

Více zde

X-MOVE PRAM SET Evening grey

Novinka Akce
Naše cena: 13 990,- CZK
Původní cena: 16 990,- CZK

Expedice: IHNED

Zcela všestranný kočárek včetně příslušenství, vhodný jak do terénu, tak i pro jízdu po městě. Set obsahuje podvozek s obousměrnou nástavbou X-MOVE, hlubokou korbou X-PRAM LIGHT, fusak X-COSY Graphite, závěsnou tašku X-BAG, originál pláštěnku a nápojový držák X-MUG. Set je zabalen v originál 2 kartonech, záruka 24 měsíců. SLEVA 3000,-CZK

Více zde

bazar BOOK SCOUT SEAT POP UP Luxe Bluenight


Naše cena: 6 499,- CZK
Původní cena: 13 580,- CZK

Expedice: IHNED

Použitý kočárek Peg Pérego ve výborném stavu. Tříkolový podvozek BOOK SCOUT s nástavbou SEAT POP UP v tmavě modré barvě Luxe Bluenight.

Více zde

bazar PRIMO VIAGGIO SL Chocolat


Naše cena: 2 790,- CZK
Původní cena: 4 390,- CZK

Expedice: IHNED

Použitá autosedačka od narození do jednoho roku dítěte (0-13kg), vítěz testu ADAC, ale i jiných spotřebitelských testů. Hmotnost pouhých 3,8kg. Vybavená systémem Gantio Matic, lze usadit do kočárků Peg Pérego bez použití adaptérů. 3 způsoby vázání do automobilu: bez základny, se základnou na pásy BASE BELTED a na základnu s isofixem BASE ISOFIX. Barva CHOCOLATE.

Více zde

bazar SWITCH COMPLETO Avana


Naše cena: 4 490,- CZK
Původní cena: 6 390,- CZK

Expedice: IHNED

Použitá sportovní nástavba Peg Pérego SWITCH v barvě AVANA, ve verzi COMPLETO, tedy včetně originál pláštěnky a nánožníku.VHODNÁ NA VŠECHNY PODVOZKY PEG PÉREGO.

Více zde
Nacházíte se v oddělení: Bazárek - strana: 1 z 1

 *www 2004-2020 Peg Pérego - Baby
Mapa webu