Úvod Jak nakupovat Pro Slovensko Osobní odběr Pište na Kontakt

Nad 2´500,-CZK

doprava

Partneři


AKTUÁLNÍ KATALOGY

LIMITED EDITION

AKTUALITY

Najdete nás na:

Novinky Peg Pérego


Nacházíte se v oddělení: Autosedačky, VIAGGIO 2-3 FLEX 15-36kg >>> strana: 1 z 1

autosedačka VIAGGIO 2-3 FLEX Crystal Black


Naše cena: 4 490,- CZK

Expedice: nyní vyprodáno

Polohovatelná autosedačka od 3 let věku, resp. nad 15kg hmotnosti dítětě. Autosedačka Viaggio 2-3 Flex PEG PÉREGO je tak flexibilní, že ji lze používat déle než ostatní autosedačky. Dětem ve věku 3 až 12 let (15 - 36 kg) bude spolehlivým společníkem na cesty, který zajistí bezpečí a ochranu v každé fázi jejich růstu. Díky pokročilé technologii lze autosedačku nastavit do několika pozic a pokud se zrovna nepoužívá, lze ji složit. Zabírá tak méně místa a chrání se její potah.

Více zde

autosedačka VIAGGIO 2-3 FLEX Monza


Naše cena: 4 490,- CZK

Expedice: nyní vyprodáno

Skládací a polohovatelná autosedačka Viaggio 2-3 Flex je tak flexibilní, že ji lze používat déle než ostatní autosedačky. Dětem ve věku 3 až 12 let (15 - 36 kg) bude spolehlivým společníkem na cesty, který zajistí bezpečí a ochranu v každé fázi jejich růstu. Díky pokročilé technologii lze autosedačku nastavit do několika pozic a pokud se zrovna nepoužívá, lze ji složit. Zabírá tak méně místa a chrání se její potah.

Více zde

autosedačka VIAGGIO 2-3 FLEX Licorice


Naše cena: 4 890,- CZK

Expedice: IHNED

Autosedačka od 3 let Viaggio 2-3 Flex PEG PÉREGO je tak flexibilní, že ji lze používat déle než ostatní autosedačky. Dětem ve věku 3 až 12 let (15 - 36 kg) bude spolehlivým společníkem na cesty, který zajistí bezpečí a ochranu v každé fázi jejich růstu. Díky pokročilé technologii lze autosedačku nastavit do několika pozic a pokud se zrovna nepoužívá, lze ji složit. Zabírá tak méně místa a chrání se její potah.

Více zde
Nacházíte se v oddělení: Autosedačky, VIAGGIO 2-3 FLEX 15-36kg - strana: 1 z 1

 *www 2004-2020 Peg Pérego - Baby
Mapa webu