Úvod Jak nakupovat Pro Slovensko Osobní odběr Pište na Kontakt

Nad 2´500,-CZK

doprava

Partneři


AKTUÁLNÍ KATALOGY

LIMITED EDITION

AKTUALITY

Najdete nás na:

Novinky Peg Pérego

Historie společnosti Peg Pérego

Je to více než 60 let, co poprvé miminka vyjela na procházku ve slavných kočárcích společnosti Peg Pérego a později začala používat vynikající židličky, autosedačky a šlapací či elektricky poháněná vozítka.

V současnosti společnost svou produkci vyvíjí na mezinárodní úrovni s centrálou v Itálii, podpořena pobočkami v USA a Kanadě. Společnost Peg Pérego je světově uznávanou značkou ve vysoce kvalitní výrobě kočárků a dětského zboží.

 

Z historie
Společnost Peg Pérego se datuje do Itálie, když pan Giuseppe Pérego pro převážení svého syna sestrojil svůj první kočárek.
To bylo v roce 1949, v době kdy kočárky byly vyráběny pouze v nevelkých domácích dílnách, manufakturách - takřka na koleni.
Zatímco Mr. Pérego v domácí dílně sestavoval první podvozek, jeho manželka zhotovila elegantní plátěný potah pro tento kočárek, který jim později dokonale posloužil ke společným vyjížďkám do blízkého okolí.
Svým vzhledem a praktičností kočárek brzy upoutal pozornost dalších rodičů.

Odpovědí ostatním rodičům na žádost mít také takový nádherný kočárek bylo - zrození společnosti Peg Pérego.

Za neustálého sledování módních trendů v návrzích kočárků, tak i trvalý výzkum a inovace výroby způsobila rodině Pérego obrovský růst obchodu. Právě neutuchající houževnatost a svědomitost měla za následek, že z šikovného řemeslníka se stal průmyslník.auto

Již počátkem roku 1960 představila společnost Peg Pérego první šlapací vozítko a také první elektromobil na dobíjecí baterie.

Rok 1968 byl pro společnost Peg Pérego významný v uvedení na trh první, výškově nastavitelné židličky.

Důsledným výzkumem a vývojem vlastních výrobků a jejich následnou produkcí, vzrůstá koncem 70.let společnost Peg Pérego do nadnárodních rozměrů s celosvětovou distribuční sítí.

Po smrti Giuseppe Pérega v roce 1984, přebírá vedení společnosti jeho syn. Za jeho úsilí společnost Peg Pérego pokračuje v expanzi, včetně nabytí společnosti Martinelli a pokračuje ve zdokonalení výrobních linek i distribučních strategiích.

office Peg Pérego dnes

Společnost Peg Pérego dnes zaměstnává skoro 1600 lidí po celém světě na ploše téměř 140.000m2 v Itálii, Německu, Kanadě a Spojených státech. Výrobní prostředky podstupují časté inovaci a rozšiřování, jako kupříkladu nedávné rozšíření o více jak 11.600m2 ve Fort Wayne (stát Indiana) na celkových 30.192m2.

V roce 1999 byla spuštěna nová výrobní linka, určená k produkci exklusivních výrobků Martinelli, která se vyznačuje typickou kolekcí pro tuto značku.

Veškerý růst a modernizaci výrobních zařízení společnost Peg Pérego ustavičně soustředí na svou původní - originál myšlenku - produkovat vysoce kvalitní kočárky a jejich doplňky, židličky a dětská vozítka. Tato idea je provázena výběrem moderních potahových materiálů a kvalitních dílů. Peg Pérego nabízí rodičům a dětem spolehlivé, bezpečné, praktické a komfortní výrobky.

p3

Podnikové předškolní zařízení založeno společností Peg Pérego nesoucí jméno po zakladateli "jesle Giuseppe Pérego" v provincii Milano.

school
 
Filozofie společnosti Peg Pérego

Pokračovat v rozvoji výroby a trvale vytvářet vynikající dostupné zboží pro rodiče a jejich děti.

certifikace

showroom
showroomTento základní princip tak nezměněn zůstává z 50.let, kdy společnost Peg Pérego byl malý, sólový, italský podnik, který se zavedl jako výrobce pro náročné požadavky na styl, osobnost, kvalitu a bezpečnost kojeneckého a dětského zboží.
 *www 2004-2020 Peg Pérego - Baby
Mapa webu