Úvod Jak nakupovat Pro Slovensko Osobní odběr Pište na Kontakt

Nad 2´500,-CZK

doprava

Partneři


AKTUÁLNÍ KATALOGY

LIMITED EDITION

AKTUALITY

Najdete nás na:

Novinky Peg Pérego


Nacházíte se v oddělení: Kombinace 2v1, YPSI buggy >>> strana: 1 z 1

Adaptér Ypsi


Naše cena: 569,- CZK

Expedice: pouze NA OBJEDNÁVKU, cca 4 týdny

Máte autosedačku od jiné společnosti, kterou chcete připevnit k podvozku Ypsi? Můžete to udělat pomocí adaptéru Ypsi pro autosedačku! Tento adaptér "podvozek/autosedačka", převádí normu usazování autosedačky ze systému YPSI Peg Pérego na normu Z4, která je standartem jiných výrobců. Přes adaptér Ypsi/Z4, usadíte na podvozek Ypsi, každou autosedačku, která pro usazování používá normu Z4 a tak si vytvoříte zjednodušené vozítko, tzv. TRAVEL SYSTEM.

Více zde

YPSI COMBO Class Beige

Novinka
Naše cena: 16 490,- CZK

Expedice: IHNED

YPSI COMBO PEG PÉREGO v barvě CLASS BEIGE - uspokojí potřeby Vašeho dítěte již od narození. Kombinace hbitého, spolehlivého podvozku, praktické hluboké korbičky a otočné sportovní nástavby Vám poskytne vše, co potřebujete do startu pro radostné prožití Vašeho rodičovství.

Více zde

YPSI COMBO Ebony

Novinka
Naše cena: 17 490,- CZK

Expedice: IHNED

YPSI COMBO PEG PÉREGO v barvě EBONY - uspokojí potřeby Vašeho dítěte již od narození. Kombinace hbitého, spolehlivého podvozku, praktické hluboké korbičky a otočné sportovní nástavby Vám poskytne vše, co potřebujete do startu pro radostné prožití Vašeho rodičovství.

Více zde

YPSI textilní vložka


Naše cena: 799,- CZK

Expedice: nyní vyprodáno

Vložka do kočárků YPSI Peg Pérego. Udělá z Vašeho YPSI ještě konfortnější kočárek.

Více zde

HOME BASSINET STAND Ypsi


Naše cena: 1 990,- CZK

Expedice: pouze NA OBJEDNÁVKU, cca 4 týdny

Podstavec pod YPSI společnosti Peg Pérego je vynikajícím doplňkem pro použití v interiéru. Korbu hlubokého kočárku YPSI tak přeměníte na domácí košík pro dítě. Bytelná, hliníková konstrukce lze snadno složit.

Více zde

YPSI COMBO Class Grey

Novinka
Naše cena: 16 490,- CZK

Expedice: IHNED

YPSI COMBO PEG PÉREGO v barvě CLASS GREY - uspokojí potřeby Vašeho dítěte již od narození. Kombinace hbitého, spolehlivého podvozku, praktické hluboké korbičky a otočné sportovní nástavby Vám poskytne vše, co potřebujete do startu pro radostné prožití Vašeho rodičovství.

Více zde

YPSI COMBO Polo

Novinka
Naše cena: 17 490,- CZK

Expedice: nyní vyprodáno

YPSI COMBO PEG PÉREGO v barvě POLO - uspokojí potřeby Vašeho dítěte již od narození. Kombinace hbitého, spolehlivého podvozku, praktické hluboké korbičky a otočné sportovní nástavby Vám poskytne vše, co potřebujete do startu pro radostné prožití Vašeho rodičovství.

Více zde
Nacházíte se v oddělení: Kombinace 2v1, YPSI buggy - strana: 1 z 1

 *www 2004-2020 Peg Pérego - Baby
Mapa webu